Realizacje : skrivepult by Enker

23 stycznia 2015

Witamy ponownie! Dziś chcemy podzielić się z Wami naszym nowym projektem. Jest nim jedyny w swoim rodzaju sekretarzyk, zaprojektowany i wykonany w naszej pracowni. Jest to nowe wcielenie mebla z przeszłości, idealnego  dla tłumacza, pisarza oraz osoby, która lubi mieć wszystko pod ręką, a jednocześnie ceni sobie prostotę i funkcjonalność. Laptop, książki i dokumenty  bez problemu zmieszczą się na blacie. Jednak w każdej chwili można je schować i korzystać z zamkniętego sekretarzyka. Pochylony blat jest ergonomiczny i sprawia, że położony komputer czy notes nie upadną na ziemię. Pełni on zatem funkcję komody jak i biurka. Jest to nietuzinkowy mebel wykonany z płyty pokrytej lakierem na wysoki połysk. Konstrukcja jest bardzo stabilna, z łatwością można korzystać z niego na stojąco lub siedząc przy odpowiednio dobranym krześle czy taborecie. Dodatkowo wyposażony został w otwór na przewód zasilania, co znacznie ułatwia organizację kabli. Krótko mówiąc, jest to  niewielkich rozmiarów biurko, idealne do wnętrz, w których nie ma pomieszczenia specjalnie zaadaptowanego na domowe biuro. Sekretarzyk jest wyjątkowo praktycznym miejscem do pracy, które łatwo utrzymać w czystości. Nie zajmuje dużo miejsca i świetnie wpisze się w mieszkanie w skandynawskim stylu. Praca nigdy nie była przyjemniejsza! Co więcej, wystarczy zamknąć blat i można szybko oderwać się od powierzonych zadań.  Mebel ten wykonujemy zamówienie, poczynając od wymiaru i kolorów, kończąc na spersonalizowanych dodatkach.

 

Skkrivepult

Prostota i funkcjonalność.

Skrivepult

Idealne do minimalistycznego wnętrza.

Skrivepult

Idealne do pracy przy komputerze.

Skrivepult

Odpowiednio dobrany kąt sprawia, że można pracować przy zamkniętym blacie.

Skrivepult

Notatnik nie spadnie! :)

Skrivepult

W poszukiwaniu inspiracji.

Skrivepult

Odpowiednio dobrany do wzrostu.

Skrivepult

Aby ułatwić pracę nawet najbardziej wymagającym klientom.

 

Jak Wam się podoba nasz projekt? Jeśli marzycie o spersonalizowanym sekretarzyku, skontaktujcie się z nami.

Pozdrawiamy,  Zespół Enker

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
  • http://sohominimal.blogspot.com/ soho minimal

    Dawno nie widziałam tak fajnie zaprojektowanego sekretarzyka. Ten mebel zawsze kojarzył mi się z trochę starszymi meblami, niekoniecznie pasującymi do nowoczesnego wnętrza, a tu takie zaskoczenie. Prosty, klasyczny, idealny do mniejszych pomieszczeń. Na prawdę super robota jestem pełna podziwu. Macie fajne pomysły i ciekawe rozwiązania, będę częściej do Was zaglądać. Pozdrawiam :)

    • http://enkerstudio.pl/ Enkerstudio

      Dziękujemy! Nasze projekty powstają z myślą o nowoczesnych wnętrzach, które na dzień dzisiejszy ciężko jest urządzić. Z doświadczenia wiemy, że prostota i funkcjonalność często nie idą w parze z jakością. My pragniemy to zmienić. :)