Realizacje : domowe biuro

10 grudnia 2014

Witajcie! Okres przedświąteczny to dla nas bardzo pracowity czas, dlatego trochę Was zaniedbujemy. W ramach rekompensaty, pokażemy Wam dziś jeden z naszych mebli, które zrobiliśmy już dość dawno, jednak nie miał on jeszcze swojej blogowej odsłony. Mowa oczywiście o biurku, które było inspiracją do rozwijania się w tym kierunku. Jest to bardzo ważny element każdego mieszkania, szczególnie dla osób które pracują w domu. Ale nie tylko, ponieważ właśnie przy biurku rodzą się nowe pomysły oraz powstają ciekawe projekty. Priorytetem jest, aby biurko było duże – tak aby zmieścić wszystkie potrzebne rzeczy, zaczynając od komputera po książki czy też ulubione magazyny. Jeśli mamy duży dom, warto poświęcić jedno pomieszczenie właśnie na domowe biuro. Jeśli trzeba zmieścić je na przykład w sypialni, ważnym jest, aby stało blisko okna. Niezbędnym elementem jest tablica nad biurkiem, na której umieścimy ważne informacje, pocztówki przypominające o wakacjach czy też bilety z podróży. Wykonane przez nas biurko to połączenie stali kwasoodpornej oraz buku. Oby dwa materiały są bardzo łatwe w utrzymaniu, a blat został dodatkowo zaimpregnowany, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom wynikającym z codziennego użytkowania. Jest to minimalistyczna propozycja, która idealnie wpisze się w mieszkanie w stylu skandynawskim.

 

P0łyta osb zmoże zastąpić nudną korkową tablicę.

Płyta OSB zmoże zastąpić nudną korkową tablicę.

Biurko to must have każdego mieszkania.

Biurko to must have każdego mieszkania.

Dbamy o każdy szczegół.

 

Domowe biuro

Podstawa biurka wykonana ze stali kwasoodpornej.

 

Biurko w innej odsłonie.

Biurko w innej odsłonie.

Domowe biuro

Biurko, które inspiruje.

Oryginalna lampa również naszego wykonania.

Oryginalna lampa również naszego wykonania.

Biurko przyciąga swoim wyglądem, ale jednocześnie jest bardzo funkcjonalne. Czas płynie przy nim szybciej, a pomysły same przychodzą do głowy. Jak Wam się podoba ta propozycja?

Zdjęcia zostały wykonane przez Joannę z BEATING RABBIT HEART. Koniecznie zajrzyjcie na jej bloga! Dołączcie również do nas na FB!

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
  • http://lifestyleinspiracje.blogspot.com/ lifestyleinspiracje

    Ciekawie

    • http://enkerstudio.pl/ Enkerstudio

      Dziękujemy za odwiedziny! :)